Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o rzetelność handlarza
Autor Wiadomość
mycaja 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2013-05-24, 08:33   Pytanie o rzetelność handlarza

Witam wszystkich. Jestem świeżutki w tym temacie. Mam zamiar kupić Ave coś 2.0 Kombi w benzynie i właśnie dlatego ten post. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat handlarza ze Zduńskiej Woli k/Łodzi. Firma zwie się Euro Cars. Maja fajne autka tylko te przebiegi mi się nie podobają i wypucowane silniki. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Dodam że mogę sprowadzić samochód z Niemiec ale z tym jest trochę więcej zachodu a tu mam 150km. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
camill1982 
Czasobywacz



Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2007
Nadwozie: Sedan
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 30 Sty 2013
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-05-24, 09:14   Re: Pytanie o rzetelność handlarza

mycaja napisał/a:
Witam wszystkich. Jestem świeżutki w tym temacie. Mam zamiar kupić Ave coś 2.0 Kombi w benzynie i właśnie dlatego ten post. Czy ktoś może mi powiedzieć coś na temat handlarza ze Zduńskiej Woli k/Łodzi. Firma zwie się Euro Cars. Maja fajne autka tylko te przebiegi mi się nie podobają i wypucowane silniki. Będę wdzięczny za wszelkie informacje. Dodam że mogę sprowadzić samochód z Niemiec ale z tym jest trochę więcej zachodu a tu mam 150km. Z góry dziękuję i pozdrawiam.


Generalnie rzecz biorąc to Zduńska Wola to zagłębie sprowadzanych aut, jest tam podejrzewam więcej komisów/handlarzy niż mieszkańców. Znam osobiście osobę, która w 2012r kupiła taki samochód od braci ze Zduńskiej (sciągają padaki z północy niemiec lub danii) Na początku chwalił sobie ale po ok. pół roku przy pewnej eksploatacyjnej wymianie okazało się że samochód był całkowicie pomalowany, powymieniana połowa materiałów w środku (deska, kierownica, gałka, nakładki na pedały, fotele itp) i po kontakcie z rzeczoznawcą i głębokiej analizie okazało się że fura musi miec przebieg ok. 300-400kkm ale na szczęście nie miał większego dzwona. Książka serwisowa owszem była ale po kontakcie z serwisem w hamburgu ostatni wpis w 2009 roku z przebiegiem ok. 290kkm. A samochód gdy go kupił miał oczywiście 170kkm.

Takie przebiegi to norma na zachodzie, niestety w Polsce jak jest dobry furacz (serwisowany na czas w dobrym stanie mechanicznym) nie pójdzie z przebiegiem powyżej 200kkm, chyba że od dobrego znajomego. Drugą sprawą jest jakość ściąganych fur, na zachodzie nikt, absolutnie nikt nie sprzeda w super stanie samochodu za bezcen, dobre samochody są droższe niż te z polski ok. 50%, wiec trzeba sobie zadać pytanie czy handlarze zarabiają czy dokładają do interesu?? :-/
_________________
Pozdrawiam,

Kamil

 
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
mycaja 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2013-05-24, 09:22   

Dzięki za opinię. To utwierdza mnie w przekonaniu że lepiej kupić auto z niemieckiego salonu. Poczekam jeszcze na jakieś informacje i zdecyduję. Pozdrawiam.
 
 
kokomo666 
Nawiedzacz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2003
Nadwozie: Wagon
Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 231
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2013-05-24, 10:41   

Potwierdzam to co pisze Camill.Też niestety kiedyś kupiłem Passata w Zduńskiej Woli.Handlarz udostępnił mi swój miernik grubości lakieru.Oczywiście przeskalowany.Póżniejsze pomiary innymi czujnikami pokazywały co innego.Licznik cofnięty o 80 tys....
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
mycaja 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Wiek: 48
Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 9
Skąd: Opolskie
Wysłany: 2013-05-30, 12:22   

Dzięki za pomoc panowie. Autko kupione stoi u wuja . W sobotę po nie jadę. Jednak model jak w opisie. Za niecałe 7000euro od prywaciarza nie handlarza. Myślę że dobry zakup. Pozdrawiam.
 
 
Agustyn 
Czasobywacz



Typ: Inne
Silnik: 1.4 benzyna
Rok: 2000
Nadwozie: VAN
Dołączył: 23 Lis 2011
Posty: 49
Skąd: mazowsze
Wysłany: 2013-05-31, 12:53   

Z handlarzem to tylko wyjazd po samochód, odpalenie działki i koniec. Mam nadzieję, ze dobry zakup zrobiłeś:)
_________________
<dziękuję za ofiarowany czas>
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga