Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T27] LED Światła do jazdy dziennej razem z halogena
Autor Wiadomość
egon76 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.0 Valvematic
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Radom PL
Wysłany: 2014-07-25, 21:24   [Avensis T27] LED Światła do jazdy dziennej razem z halogena

Witam,

Przekopując internet natknąłem się na taki sklepik w Niemczech. Czy ktoś z koleżanek czy kolegów miał do czynienia z takim wynalazkiem?
http://www.hansen-styling...sis-T27-ab-2009
Teoretycznie światła są do jazdy dziennej i przeciwmgłowe. Do tego cena ok 700pln czyli mniej więcej tyle co oryginalne led w Toyocie w miejsce po halogenach.

Pytanie czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tego typu światłami led? Może ktoś wie gdzie można kupić takie światła w Polsce?

pzdr

egon76
_________________
Serdecznie pozdrawiam
egon76
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Delux
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-29, 14:55   

witaj od hansena mam zwykłe ledy do t27 kupione w grupowym zakupie za jakieś 65 euro i niczym nie róznia sie od ori toyoty co do tego patentu nie wypowiadam się czekam tylko na odpowiedz hansena ile musimy zakupić kpl żeby cena była w granicy 100 euro :-)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
egon76 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.0 Valvematic
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Radom PL
Wysłany: 2014-07-29, 19:33   

Cześć,

Co do tych ledów to też się zastanawiałem czy nie napisać do nich o obniżenie ceny, przy zakupie większej ilości, ale uprzedziłeś mnie :) Samo rozwiązanie w sumie ok, nie traci się świateł przeciwmgłowych, a do tego można w dzień jeździć na ledach, całość dopasowana idealnie do otworów i mocowań w T27 jednym słowem miodzio :mrgreen:

Jak dostaniesz od nich odpowiedź daj znać. W sumie jestem zainteresowany zakupem, może uzbiera się jeszcze parę osób na forum to zaproponują jakąś akceptowalną cenę.

pzdr

egon76
_________________
Serdecznie pozdrawiam
egon76
 
 
Delux
[Usunięty]

Wysłany: 2014-07-31, 21:47   

148 jeuro plus przesyłka cena przy zakupie 10 kpl.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
egon76 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T27
Silnik: 2.0 Valvematic
Rok: 2009
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 21 Cze 2014
Posty: 7
Skąd: Radom PL
Wysłany: 2014-08-02, 18:05   

Cześć Delux,

Dzięki za info. Cena trochę lepsza, ale jak mawia młodzież d**y nie urywa.

Nic to, jeżeli ktoś jest zainteresowany zakupem w cenie 148€ proszę o info, wtedy jeżeli uzbiera się 10 chętnych osób to po pilotuję sprawę.

Czekam na odzew do końca września, jeżeli się nie uzbiera ekipa to pewnie kupię solo.

pzdr

egon76
_________________
Serdecznie pozdrawiam
egon76
 
 
julek6661
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-03, 22:50   Jak wyłączyć Automatyczne włączanie świateł mijania?

Jak wyłączyć Automatyczne włączanie świateł mijania?
Chce założyć dzienne LED W miejsce halogenów, zauważyłem że niezależnie w jakiej pozycji mam włącznik to światła mijania włączają się automatycznie po rozruchu co wyklucza montaż świateł dziennych.
Jest możliwość wyłączenia tej opcji poza ASO? Czy ktoś to robił lub robił to w ASO? Jaki jest koszt takiej usługi?

Bez obrazy, ale albo na tym forum nikt nic nie wie albo wie ale nie chce podpowiedzieć?
Pisałem już kilka postów i żadnej podpowiedzi.
Funkcja o którą pytałem wyłączona w ASO razem ze skasowaniem funkcji zamykania C.Z. po przekroczeniu 30 km/h która dla mnie była zbędna i uciążliwa, oraz wykasowanie inspekcji olejowej koszt 120 zł. plus zakup LED oczywiście z homologacją RL w miejsce halogenów 160 zł. 2 godzinki spokojnej pracy aby to zamontować i podłączyć, wszystko co potrzebne czyli 12V po przekręceniu zapłonu i 12V przy zapaleniu świateł mijania jest w skrzynce z bezpiecznikami pod maską.
Włącznik świateł w pozycji Auto-czujnik zmierzchu i wszystko ładnie działa, w dzień świecą LED a o zmroku automatycznie zapala mijania i gasi LED.
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga