Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Omijać z daleka :-( 2.0 d4d z Chorzowa (Toyota
Autor Wiadomość
galtom
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 18:43   [Avensis T25] Omijać z daleka :-( 2.0 d4d z Chorzowa (Toyota

http://www.toyota-bytom.pl/komis/?type=1088
http://otomoto.pl/toyota-...-C22932098.html

Dzis prawie ją kupiłem. Ale nie dość, że z napisów "Toyota pewne auto" zrobił sie egzemplarz komisowy to się okazał, że przezentoana na zdjeciach książka nie jest nawet funta kłaków warta.
Na ścianie grodziowej zostały naklejki po starych przeglądach - 2009 r. przebieg 263.000 km zatem historia serwisowa jest fikcja.

Maska, zderzak przedni, blotniki - malowane.
I jeszcze to ma taka kase kosztowac :-(

Szkoda czasu!
Niestety nie mam VIN, nr rej. zaczynal sie na SL (po siedzeniu kierowcy zreszta widać, że te 150 tys to fikcja).

Wstyd,żeby Totoa takie rzeczy firmowała (nawet jeśli biorą auto w komis!) - BEZ JAJ!!!
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Krzysztof83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 20:38   

Na ogłoszeniu w otomoto podają, że auto serwisowane w ASO, jestem ciekawy kto spreparował historię pojazdu skoro ma naklejki świadczące o innym przebiegu :roll: :!:

A najlepsze jest to ogłoszenie od nich z serwisu i napis "stan licznika może ulec zmianie", ciekawe o ile ;-) :?:

Rozumie, że chyba o te kilometry co ktoś zrobi jazdę próbną, bo mam nadzieję, że nie robią korekty licznika :mrgreen: :?:
I na którymś zdjęciu widać mocno wytarty podłokietnik, a cena... :shock: ,
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
galtom
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 20:54   

Naprawde bylem gotow zaplacic ekstra za spkoj ducha, ze auto faktycznie serwisowane, nie oszukane... dziwie sie ze w ASO takie walki nadal robia albo tak to olewaja, ze biora takie auta i marka Toyoty firmuja.
Szkoda, bo sie naprawde dobra jakosc szmatlawi.
Ale ja wiem na czy to polega.

Ludzie, ktorzy tam pracuja autami sie generalnie nie interesuja... sprzedajacy dzis mi wmawial - na moje pytanie, czy i jak mozna potwierdzic, ze te wpisy sa prawdzie (czyt. czy i kiedy byl robiony rozrzad) " Co sie Pan o rozrzad martwi, te silniki sa na lancuchu!".
Jak pracownik ASO ma taka wiedze to strach sie bac...

ASO nie ma aut od wlasnych klientow bo prubuje wycyckac do ostatniej zlotowki wszystkich (sprzedajacych i kupujacych) - pierwszym proponuje pie stawki, wiec nikt normalny tam swojego serwisowanego auta nie zostawi... a potem chce kasowac za auta z lapanki wlasnie ja za te serwosowane i pewne.

Efekt jest taki, ze ludzie jak ja psy na nich iweszaja w sieci i ani zamiast (moze ciut mniej ale jednak) na uzywanych zarabiac i pracowac na zaufanie ludzi to maja G..O.
 
 
Krzysztof83
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 21:23   

No sam widzisz, to za te pieniądze które chciałeś zapłacić za spokój ducha, to u Niemca wybrał byś lepsze i pewne auto i jeszcze na opłaty by ci zostało ;-)

Kiedyś wysłałem Ci linki...., ale wiem, czas...,kilometry....,paliwo.... znam to, a pojedziesz i też czasem nie tak pięknie jak w ogłoszeniu, albo sorry - sprzedana, kiedyś też się spóźniłem o kilka godzin, i auto sprzedali, a była piękna czarna perełka z jasną skórą i listwami drewnopodobnymi - w salonie Toyoty i za przystępną kasę, ale cóż... przyjechał kupiec położył kasę i auto poszło, teraz to tylko można powzdychać...
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
galtom
[Usunięty]

Wysłany: 2012-03-16, 21:29   

Wyjazd do niemiec odpada bo nie mam czym tam jechc... starym pozyczonym Tico sie nie odwaze :-) (poza tym jak wracac dwoma?)
 
 
tulio 
Nowy Klubowicz



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V D-4 benzyna
Rok: 2003
Nadwozie: Sedan
Wiek: 44
Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 3
Skąd: Lubin
Wysłany: 2012-03-17, 13:45   Re: Omijać z daleka :-( 2.0 d4d z Chorzowa (Toyota

galtom napisał/a:

Dzis prawie ją kupiłem. [...]


Nie martw się galtom całkiem niedawno sam mogłem stać się "ofiarą" bardzo uczciwego ;-) sprzedawcy z salonu Toyoty w Słupsku.
Zapraszam do mojego "małego pamiętnika dnia" w zaprzyjaźnionym forum:
http://(zakaz reklamy)/viewtopic.php?f=51&t=12460

P.S.
Dziś po paru miesiącach poszukiwań jestem już szcześliwym posiadaczem T25 :-) ... droga była bardzo kręta ;-)

Powodzenia!

galtom przesyłam info na PW
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
f828 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 16V VVTi benzyna
Rok: 2004
Nadwozie: Wagon
Dołączył: 27 Sty 2011
Posty: 15
Skąd: Podlasie
Wysłany: 2012-03-18, 17:33   

Galtom - napisz o tym do centrali - Toyota Motor Poland, może dzięki Tobie ktoś inny nie zostanie nabity w butelkę i skasowany za "PEWNE AUTO". O tym trzeba głośno mówić i nie powalać na takie zabiegi Autoryzowanym salonom.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga