Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Formularz sprawdzenia auta
Autor Wiadomość
FearShadow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-11, 18:22   [Avensis T25] Formularz sprawdzenia auta

Cześć,
na jednym z forów, którego również jestem użytkownikiem, znalazłem fajny formularz. Lista rzeczy do sprawdzenia przy oględzinach samochodu przed zakupem. Pomaga to, moim zdaniem, na chłodno weryfikować stan pojazdu, mimo uroku osobistego sprzedawcy i nawoskowania karoserii sprawiającego dużo lepsze wrażenie. Szukam właśnie T25 w benzynie (kombi) i zastanawiam się czy pośród Was znalazłyby się osoby, które mają już doświadczenie w obcowaniu z tym producentem, z tym modelem i jego "zadami i waletami" i zechciałyby coś podobnego utworzyć dla przyszłych nabywców tego Avensisa?
Doklejam załącznik ze wspomnianym formularzem.

Protokół sprawdzenia Sorento BL.rar
Formularz
Pobierz Plik ściągnięto 1715 raz(y) 19,13 KB

 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
moto-zakup
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-22, 23:36   

Moim zdaniem trochę ubogi ten raport - wiele samochodów wypadałoby idealnie mimo tego że daleko im do tego stanu patrząc i oceniając przez takie parametry. To tylko moje zdanie :) i nie chciałem Ci urazić bo możliwe że komuś to pomoże w wyborze wymarzonego samochodu - oby tak było. Zawsze do zakupu trzeba podchodzić na chłodno :)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
FearShadow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-10-24, 11:39   

Ubogi czy nie - miał być poglądowy :) Poczyń, proszę, lepszy, bardziej przydatny tutaj, avensisowy, przebojowy, najlepszy ;)

Miałem na myśli rodzaj "things to do" - obowiązkowej listy rzeczy, parametrów do sprawdzenia.
Producenci, ich konkretne modele, roczniki miały swoje mankamenty. Niektóre reflektory zachodziły wilgocią, niektóre samochody z danego rocznika miały problem z kolumną kierownicy i tak dalej.

Nazwać to można pracą zbiorową. Każdy dorzuci coś od siebie. Oczywiście to tylko propozycja!

Wczoraj sprzedałem swoją Vectrę, stałem się tymczasowo pieszym.
Tym bardziej mi, ale też takim jak ja - zainteresowanym zakupem Avensis, takie cudo się przyda.
Tyczy się to szczególnie laików, którzy mniej się znają, a więcej podziwiają - ja do nich się zaliczam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga