Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 
Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

Maty wygłuszające do samochodów Części samochodowe Avensisklub.pl Felgi i opony Toyota Avensis Opony samochodowe OC/AC autobaza Tarcze, hamulce
Maty wygłuszające
Części samochodowe
Felgi i opony
Avensis
Opony
samochodowe
Kup OC/AC
Silniki krokowe,
Pompy paliwa
Historia Pojazdu Układy hamulcowe

Weryfikacja Historii Wypadkowej Pojazdu

Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Maty akustyczne i izolacja akustyczna.
Autor Wiadomość
Andrzej 

Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2003
Nadwozie: Wagon
Wysłany: 2019-11-12, 02:19   [Avensis T25] Maty akustyczne i izolacja akustyczna.

Cześć,

Mając Toyotę Avensis T25 D4D 2003r... pomyślałem o lekkim, ale idealnym wygłuszeniu akustycznym w kabinie tego auta. :-) Wysłałem e-maila, porozmawiałem, zapytałem z p. Karolem odnośnie firmy https://www.bitmat.pl i... "zrób to sam". ;) Tak to wygląda. Moja robota na parkingu. Ewentualnie "krok po kroku": http://www.strefatestow.p...kroku-poradnik/ . Od tego zacząłem z pytaniem bitmat.pl.

Ok:

Naprawdę zupełnie lepiej i ciszej w kabinie auta. Izolacja akustyczna w jezdni, silniku, muzyki, radia itd właśnie w kabinie. To nawet nic... włączasz silnik, stoisz przed autem i? 2003r diesel? Ojjj raczej nie, tak myślą. To już nie jest "klekot". ;-) :-) Maska, drzwi, bagażnik, osłony silnika. Ideał!. _okok

Pozdrawiam i dziękuję p. Karolu.
Zapraszam Was na: https://www.bitmat.pl

Andrzej / admin.

ASO Avensis 

Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Imię: Tomek
Armid 
Nowy Klubowicz

Wysłany: 2020-01-05, 13:02   Re: Maty akustyczne i izolacja akustyczna.

Kawał dobrej roboty Kolego! Czy możesz jakoś podsumować jak wyglądało całe zamówienie? I jaki był całkowity koszt? Nasunęły mi się jeszcze dwa pytania techniczne. Czy wyciszając ścianę grodziową między silnikiem, a kabiną usunąłeś fabryczne nieudane wyciszenie? jak bardzo problematyczna było wyciszenie właśnie tej ścianki? u mnie w ave d4d 126 km jest tam dosyć mało miejsca. Pisząc o wyciszeniu osłony silnika miałeś na myśli plastiki?

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej 

Wysłany: 2020-01-08, 02:57   

Armid napisał/a:
Kawał dobrej roboty Kolego!

Dzięki Pawle. :-)
Armid napisał/a:
Czy możesz jakoś podsumować jak wyglądało całe zamówienie?

Pawle... to była i jest współpraca z bitmat.pl . Stąd właśnie dostałem izolację akustyczną. Bez problemu możesz wysłać e-maila jaki jest koszt z T25 :-)
Armid napisał/a:
Czy wyciszając ścianę grodziową między silnikiem, a kabiną usunąłeś fabryczne nieudane wyciszenie? jak bardzo problematyczna było wyciszenie właśnie tej ścianki? u mnie w ave d4d 126 km jest tam dosyć mało miejsca.

Ja wywaliłem, usunąłem i wyczyściłem pół ściany silnika. Nie było problemu. :-)

Ogólnie mówiąc zupełna cisza. Nie tylko w kabinie a przed autem z odpaleniem silnika. :-)
Dalej drzwi... leciutko zamykasz. Faktycznie troszeczkę ciężkie. Dźwięk, muzyka, radio... super. :-)

AnatolT25 
Nowy Klubowicz

Silnik: 2.0 16V D-4 benzyna
Rok: 2004
Nadwozie: Liftback
Wysłany: 2020-01-16, 20:45   

Andrzej napisał/a:
Bez problemu możesz wysłać e-maila jaki jest koszt z T25

Czyli podanie widełek tu na forum, to będzie problem?

ASO Avensis 

Silnik: 2.0 16V benzyna
Nadwozie: Hatchback
Imię: Tomek
Andrzej 

Wysłany: 2020-01-16, 21:12   

AnatolT25, wysyłasz e-maila do firmy https://www.bitmat.pl , dopiszesz że jesteś zarejestrowany na forum www.avensisklub.pl itd. Pan Karol lub Pan Arkadiusz odpiszę Ci jakie są możliwości i różne koszty. Czy tylko chcesz wyciszenie silnika/maski czy max ze wszystkim.

Odpowiedz do tematu