Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T22] Ave medalika
Autor Wiadomość
ftropicale 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T22
Silnik: 1.6 16V VVTi benzyna
Rok: 2001
Nadwozie: Sedan
Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 3
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2017-03-23, 08:48   [Avensis T22] Ave medalika

Witam wszystkich forumowiczów :)
Chciałbym się pochwalić moja najnowsza Toyota. Po przejechaniu prawie 300 tysięcy moja poprzednia Corolla E11 (z przebiegiem prawie 500 tys. została sprzedana do Afryki) nadszedł czas na zmianę. Wybór padł na zieloną Avensis FL z rocznika 2001. Samochodem od nowości jeździł dziadek mojego kolegi, niestety Starszy Pan postanowił przenieść się na tamten świat, a z racji tego że kolega jest vanem vagow, bez żalu się Ave pozbył. Dane techniczne:
rocznik: 2001
silnik: 1.6 VVTI
przebieg: 112 569 km

Fajnie wyposażone, wygodne auto. Jak na szesnastolatkę, ma ono swoje mankamenty. Na tą chwilę: nie działają wycieraczki ani spryskiwacze (update: juz naprawione: wymieniona pompka spryskiwaczy i poluzowana kostka przez którą nie było sygnału do silnika wycieraczek), do wymiany są opony, sprzęgło niedługo będzie się do niej kwalifikowalo oraz do wyeliminowania jest luz na kierownicy i bicie na tejże (po cichu mam nadzieje ze to wina opon). Dzisiaj jadę na przegląd ponowny wiec zobaczymy co je powoduje. Na szczęście na aucie nie ma rdzy, żeby utrzymać ten stan juz je zabezpieczylem przed korozją.
Jeśli chodzi o plany co do auta chce je po prostu utrzymać w stanie jak najbliższym do stanu fabrycznego. z racji ograniczonych zasobów finansowych naprawy nie będą się odbywały ekspresowo ale będą :) samochód można spotkać na drodze w Częstochowie :)
zdjęcia wkrótce :)
Porady odnośnie wymienionych przeze mnie awarii mile widziane.

Pozdrawiam :)
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga