Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T27] Szukam dobrej Avki
Autor Wiadomość
Jupek 
Nowy Klubowicz


Typ: Inne
Silnik: Inny
Rok: 2001
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Kowary
Wysłany: 2015-03-27, 15:07   [Avensis T27] Szukam dobrej Avki

Witam,
na dniach stanę przed zakupem używanej Avki (budżet to ok 50 tys). Szukam kombi w benzynie z możliwie jak najbogatszym wyposażeniem. Na co mogę realnie liczyć w tych pieniądzach? Przejechałem się już do jednego auta do którego miałem najbliżej link (niestety wszędzie mam daleko) i byłem w szoku jak to co jest w ogłoszeniu może rozmijać się z rzeczywistością.
Teraz rozglądam się dalej i znalazłem coś co mi na pierwszy rzut oka wygląda podejrzanie (strasznie niski przebieg) ale zacząłem się zastanawiać czy nie popadłem w jakąś paranoje i szukam dziury w całym. Proszę zatem Was bardziej doświadczonych w bojach kolegów o wyrażenie zdania o tej ofercie link . Chętnie przyjmę każdą dobrą rade która pomoże mi wybrać dobrą Avkę :) .

Pozdrawiam
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
kokomo666 
Nawiedzacz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 D-4D diesel
Rok: 2003
Nadwozie: Wagon
Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 231
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2015-05-27, 15:25   Re: Szukam dobrej Avki

Jupek napisał/a:
Witam,
na dniach stanę przed zakupem używanej Avki (budżet to ok 50 tys). Szukam kombi w benzynie z możliwie jak najbogatszym wyposażeniem. Na co mogę realnie liczyć w tych pieniądzach? Przejechałem się już do jednego auta do którego miałem najbliżej link (niestety wszędzie mam daleko) i byłem w szoku jak to co jest w ogłoszeniu może rozmijać się z rzeczywistością.
Teraz rozglądam się dalej i znalazłem coś co mi na pierwszy rzut oka wygląda podejrzanie (strasznie niski przebieg) ale zacząłem się zastanawiać czy nie popadłem w jakąś paranoje i szukam dziury w całym. Proszę zatem Was bardziej doświadczonych w bojach kolegów o wyrażenie zdania o tej ofercie link . Chętnie przyjmę każdą dobrą rade która pomoże mi wybrać dobrą Avkę :) .

Pozdrawiam

Przede wszystkim odpycha rejon poznański.Przebieg mało realny.Poproś Mirka o numer vin i wpisz go tu: http://selvbetjening.traf.../soegning.aspx. Może prześle skan książki servisowej?Myślę,że nie dostaniesz ani jednego ani drugiego.Wersja dosć mało wypasiona.Ma chyba regulację wys.świateł,czyli ksenonu brak.Kierownica jakby na nowo obszyta.Bezwypadkowy,ale czy bezkolizyjny? Czy jakieś el.były ponownie malowane?Czy szyba czołowa jest oryg? Zdjęcia ,,artystyczne" oczywiście bez newralgicznych miejsc zwłaszcza fotel kierowcy.Masz daleko,czy Mirek jeżeli skłamał zwróci koszty podróży?
Ważne. Na 100 handlarzy 120 to oszuści !!!
Z taką kasą szukał bym za granicą.Np.w CH....
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Jupek 
Nowy Klubowicz


Typ: Inne
Silnik: Inny
Rok: 2001
Nadwozie: Sedan
Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2010
Posty: 12
Skąd: Kowary
Wysłany: 2015-06-17, 15:06   

Hej !
Dzięki za odpowiedź ale już kupiłem i tak jak sugerowałeś za granicą a dokładnie w DE niedaleko Frankfurtu nad Menem w salonie Toyoty. Rocznik 2011 benzyna 1.8 skóra, navi z mapa na cala Europe, kamera cofania przebieg 98 tys km. Pierwszy właściciel zostawił ją w rozliczeniu za nową (swoja droga trener młodzieżówki Niemiec w tenisa ;) ). Ogólnie jestem bardzo zadowolony bo obsługa i pewność salonów Toyoty w Niemczech oraz cena 12300 euro (i w cenie przegląd olejowy oraz tablice tymczasowe oraz ubezpieczenie) + opłaty w Polsce = wyszło mnie taniej jak od Mirka a mam pewne autko. Jak znajdę czas na sesje Toyki to wrzucę fotki i się pochwale.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga