Toyota Avensis
Reklama Regulamin Regulamin Szukaj Szukaj Grupy Grupy Statystyki Statystyki Rejestracja Rejestracja Zaloguj Zaloguj Album Zdjęcia Avensis Download Pliki Avensis
 Ogłoszenie 

Zanim napiszesz nowy temat, skorzystaj z dodatkowej wyszukiwarki. Twój problem mógł być już omawiany.

opony aut części samochodowe Tarcze, hamulce części samochodowe iparts.pl

felgi - sklep internetowy sportwheels.pl

felgi - sklep internetowy ucando.pl


Poprzedni temat «» Następny temat
[Avensis T25] Srebrny Parowóz :)
Autor Wiadomość
ene 
Nowy Klubowicz


Typ: Avensis T25
Silnik: 2.2 D-CAT diesel
Rok: 2005
Nadwozie: Sedan
Wiek: 31
Dołączył: 27 Kwi 2016
Posty: 13
Skąd: ZielonaGóra
Wysłany: 2016-04-27, 10:43   [Avensis T25] Srebrny Parowóz :)

Siema witam, . oto krótka historia tego oto pojazdu
Auto kupione w niemieckim salonie przez polskiego Hansa, Polski hans w 2006 roku wraca na ziemie odkupione, serwisuje auto w jednym serwisie , mianowicie Opole. W aucie zaczyna szwankować DPF 2015r. zostaje bidulka wystawiona na tablice za śmieszne pieniądze . Jadę zadowolony po piękne auto ! z bogata historią serwisowania !
myśle sobie wtedy "Złapałem Pana Boga za Kolano" 3 godziny potem "takiego wała kufa"
do rzeczy oto piekne zdjęcia prosto z ogłoszenia olx (mojego) Bidulka przekonała mnie do siebie (jak na razie ) jest kilka rzeczy ,które chciałbym zmienić, ale na razie musi zostać tak jak jest. może nie jest super bogata, ale też nie jest zajechańcem od Miecia z komisu.
Cała powłoka lakiernicza oryginalna











od czasu robienia zdjęć trochę się pozmieniało. Zmiany może i nie są super widoczne ale jednak:-Wyprane wnętrze -głośniki wstawione od forda mondeo mk4, - montaż adaptera czincz, - montaż skrzyni bassowej+wzmacniacz, - polerka całego auta+lampy najlepsze zostawiłem na koniec :) DPF ! przez pierwsze 2 miesiące zastanawiałem się jak obejść problem bez wielkich nakładów $$$$. 1 krokiem wyło nawiercenie całego dpfa (zwiększylem przepustowość) trochę pomogło jednak avka dalej wybierała papieża====>kolejne 3 miesiące postanowiłem zrobić mostek na wtyczce od 5tego wtrysku, tak aby komputer nie wywalił DTC. i tak jeździłem sobie aż do zeszłego piątku (wyjazd nad morze) Toyka przestała się zbierać, od razu wiedziałem że mój stary kolega upomina się o zainteresowanie, no cóż, garaż/klucze jedziemy z koksem, 15 minut roboty i dpf znowu pięknie kopcił. w tym tygodniu dpf się wytnie, wrzucę emulator i to będzie koniec mojej przygodny z dpnr'em :) Chciałbym zmienić podświetlenie zegarów, wrzucić grzane fotele, wygłuszyć wnętrze(w trakcie prac) oraz przyciemnić szyby, to by było chyba tyle z wymagań (jak na razie)
[/list]

EDIT zapomniałbym :D dołożyłem moduł 3krotnego załączenia kierunkowskazu na "miękko" przydatny bajer
 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
jery007 
Nowy Klubowicz



Typ: Avensis T25
Silnik: 1.8 Valvematic
Rok: 2004
Nadwozie: Liftback
Wiek: 51
Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 3
Skąd: Oborniki Śląskie
Wysłany: 2016-04-28, 18:54   

wygląda nieźle, te samochody nawet się nie brudzą ha ha
_________________

 
 
ASO Avensis 



Typ: Avensis T25
Silnik: 2.0 16V benzyna
Rok: 2006
Nadwozie: Hatchback
Pomógł: 53 razy
Wiek: 38
Imię: Tomek
Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 339
Posty: 5036
Skąd: Internet ASO
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


opony samochodowe części samochodowe ucando.pl
hamulce felgi - sklep internetowy sportwheels.pl
części samochodowe iparts.pl

Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Traktory ogrodowe Stiga